طراحی وب سایت تفریحی و طراحی سایت سرگرمی با بازدید بالا

خرید وی پی ان پرسرعت

به جرأت می توان گفت عمومی ترین و فراگیرترین مصرف مردم از اینترنت حاوی مسائل تفریحی سرگرمی است. به همین خاطر وب سایتهای تفریحی که بخوب ی طراحی شده باشند و محتوا و مطالب آنها بخوب ی تامین شود از پر بازدیدترین وب سایت های اینترنتی می شوند. از گیم های آنلاین گرفته تا اخبار عکس های جالب و جک پیامک، چیزهایی می باشند که همواره برای عموم مردم جذابیت دارند و از طیف مخاطبان وسیع ی برخوردارند. هر شخصی با هر درجه ای از تحصیلات موقعیت شغلی و اجتماعی به گذراندن لحظاتی مفرح نیازمند است قطعا هر از بعضی وقتها چشـم ش به سایت های تفریح سرگرمی می افتد و از مطالب و امکانات آنها استفاده می نماید .


طراحی وبسایت تفریحی طراحی وبسایت سرگرمی حاوی چه نوع سایتهایی است؟

وب سایت های تفریح و سرگرمی (entertainment web sites) را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. یک دسته وب سایت های مختص گیم آنلاین و مسابقات آنلاین دسته دیگر وبسایت هایی که به تولید محتوای تفریحی و سرگرمی می پردازند. وب سایت های بازی آنلاین اکثرا کمتر بهبقیه زمینه های تفریحی می پردازند به لحاظ طراحی نیز ممکن است ساختار و امکانات مفرق ی داشته باشند، اما سایتهای تولید محتوای سرگرم کننده دامنه وسیع ی از سایتهای تفریحی را در بر می گیرند که اساس کار آنها ارائه همیشگی اخبار و مطالب سرگرم کننده است ممکن است بخش جنبی هم در مورد گیم های آنلاین داشته باشند. پس ما در طراحی وبسایت 24 زمان ی راجع به سایت تفریحی سرگرمی حرف می کنیم بیشتر سایتی مد نظرمان است که محتوای تفریحی و سرگرمی تولید منتشر می نماید که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.
سایتهای تفریحی عموما حاوی چه نوع محتوا و امکاناتی هستند ؟

اخبار خاص جذاب: محتوای این بخش از سایت های تفریحی با وبسایت های خبری مفرق است و بیشتر به اخبار اتفاقات خاصی می پردازد که حتی عنوان آنها باعث کنجکاوی جذب مخاطب است. به ویژه اگر این اخبار حاوی عکس و ویدیویی از آن اتفاقات هم باشد.تصاویر ویدیو: خود عکسها و ویدیوها می توانند حامل چیزهای جالب مفرحی باشند. شبیه آنچه که اکثرا ٌ در شبکه های اجتماعی شاهد انتشار به اشتراک گذاشتنشان هستیم.افراد مشهور : یکی از امکانات وب سایت های تفریح سرگرمی پرداختن به افراد مشهور است. آخرین اخبار اطلاعات راجع به بازیگران سینما و تلویزیون، خواننده ها و ستارگان ورزشی همراه با آلبوم تصاویر و مصاحبه های آنها حتی شایعاتی که در مورد آنها وجود دارد، یکی از پر مخاطب ترین بخشهای وب سایت های سرگرمی جهان ست.عبارات بزرگان داستانهای کوتاه پند آموز: بی شک یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین بخش های وبسایت های تفریحی است که هم باعث نشاط روح و روان می شود و هم می تواند بسیار آموزنده باشد در زندگی خوانندگان مفید واقع شود.طنز، لطیفه پیام کوتاه های سرگرم کننده: نکات مطالبی بسیار کوتاه که در قدیم بیشتر بصورت دهان به دهان و امروزه بیشتر تلفن همراه به تلفن همراه بین مردم می چرخد. سایت های تفریح سرگرمی بهترین محل برای جمع آوری انتشار آنها است و قطعا مورد مصرف کاربران بسیاری قرار می گیرند.و .... : دامنه موضوعات مختلف ی که می تواند برای مردم جنبه تفریح سرگرمی داشته باشد فراتر از اینهاست وب سایت های تفریح و سرگرمی به فراخور بضاعت و خلاقیت به آنها می پردازند و از آنها در جهت فراهم کردن لحظاتی مفرح برای عموم مخاطبانشان بهره می برند.
سایتهای تفریح و سرگرمی چگونه درآمد کسب میکنند؟

مد درآمدی وب سایت های سرگرمی بنا به طیف وسیع مخاطبان و افزایش آمار بازدیدشان، بیشتر بر پایه تبلیغات است. یعنی زمان ی یک وبسایت تفریحی بصورت همیشگی خوب به جذب تعداد بسیاری از بازدیدکنندگان در روز و ماه سال شود، می تواند بهترین محل برای تبلیغ وبسایتها و محصولات تجاری باشد. در این بین وبسایتهای سرگرمی دیگر و فروشگاههای اینترنتی ممکن است بهترین مشتریان تبلیغ در اینگونه وبسایتها باشند. علاوه بر فروش بنرها و آگهی های تبلیغاتی، خود مالکان مدیران وب سایت های تفریح و سرگرمی نیز می توانند نسبت به فروش اقلام و محصولات متعدد متناسب با بازدیدکنندگانشان اقدام کنند.

طبیعتا مهمترین هدف یک وب وب سایت تفریحی کسب آمار بالا و همیشگی بازدیدکنندگان است. قطعا برای جذب تبلیغات و کسب درآمد، آمار بازدید باید زیاد همیشگی باشد. پس جذب بازدیدکننده نو حفظ بازدیدکنندگان قبلی باید از مهمترین سیاستهای مدیران این وبسایتها باشد. اما علاوه بر نحوه مدیریت سایت، نحوه طراحی وب سایت های تفریح سرگرمی بسیار با اهمیت است که طراحی وب سایت 24 تجربه و معرفت خوب ی از آن دارد در ادامه به مهمترین نکات آن می پردازیم.
مهمترین خصوصیات ی طراحی سایت های تفریحی خوب چیست؟

1. طراحی سایت قالب آن باید بر طبق آخرین معیارها الگوریتمهای گوگل باشد تا محتوای وب سایت تفریحی ببهتر ی در نتایج جستجوی گوگل ارتقا پیدا نماید . جذب بازدید کننده از موتورهای جستجو بهترین روش برای جذب بازدیدکننده افزایش آمار بازدیدهای یک وب وب سایت تفریح سرگرمی است.2. سرعت لود شدن صفحات مطالب باید آنقدر مناسب باشد که بازدیدکننده متحمل صبـر نامتعارفی نشود. زیرا بازدیدکننده ای که به قصد تفریح وارد سایت شما می شود چندان جدیتی ندارد و هر آنچه باعث صبر خستگی او شود در واقع برایش ضدحال است نه تفریح. پس با توجه به رقابت شدید وبسایت های تفریحی، از سایت شما صرف نظر کرده صفحه وبسایت دیگری را باز می نماید .3. گرافیک چیدمان محتوای مختلف در طراحی سایت تفریحی بسیار حائز ارزش است. طراحی گرافیکی چیدمان بخشهای مختلف وب سایت باید به گونه ای باشد که کاربر نیز مطلب مورد نظر خود را براحتی ببینید بخواند و هم نسبت به خواندن مطالب دیگر وبسایت جذب شود (تا آمار بازدید صفحات وبسایت افزایش یابد) هم متوجه بنرهای تبلیغاتی سایت شود و آمار کلیک بنرهای تبلیغاتی هم افزایش یابد.
امکانات طراحی سایت تفریحی سرگرمی

علاوه بر امکانات معمول در تمام سایتهای محتوایی، وجود امکانات زیر برای سایتهای تفریحی ارزش حیاتی دارد:

دسته بندی بخش های مختلف سایت و امکان نمایش هر دسته بصورت گرافیکی در صفحه اصلی
قراردادن ماژولهای مختلف در نقاط مختلف هر صفحه از وبسایت با قابلیت درج متن، لینک، عکس، ویدیو و بنرهای تبلیغاتی
ثبت و مدیریت نظر کاربران در مطالب سایت
درج عکس ویدیو در تمامی صفحات ماژولها
گالری تصاویر با امکان تعریف آلبومهای مختلف به تعداد نامحدود
درج مدیریت نظرسنجی ها
ارسال خبرنامه

خصوصیات و ویژگی ها ی طراحی سایت تفریحی توسط طراحی سایت 24

ما در مجموعه طراحی سایت 24 دارای تجارب معرفت خوب ی از سایتهای سرگرمی تفریحی هستیم. بر این اساس ما ابتدا قالب معماری سایت را بصورتی کاملا منطبق با آخرین معیارها الگوریتمهای گوگل طراحی می کنیم تا سایت به لحاظ فنی کاملا آماده معرفی به گوگل و ارتقاء در نتایج جستجوی گـوگل باشد. علاوه بر آن ما می توانیم به مدیر یا مدیران سایت آموزش دهیم که چگونه به گزینش کلمات کلیدی پر بازدید بپردازند و چگونه محتوای مناسب آن کلمات را در سایت درج و منتشر کنند تا بازدید بهتر ی از موتورهای جستجو بدست آورند. ضمن اینکه طراحی وبسایت 24 این قابلیت را نیز دارد که پروژه هایی برای ارتقاء سایت تفریحی سرگرمی در موتورهای جستجو در کلمات کلیدی پر بازدید تعریف اجرا نماید .از نظر گرافیکی نیز طراحی وب سایت 24 با طراحی اختصاصی قالب وب سایت شما، شکل و شمایل مفرق منحصر بفردی نسبت بهبقیه سایتهای سرگرمی ایجاد می نماید و معیارهای مهمی چون سادگی زیبا یی را با هدف افزایش جذابیت برای کاربران و راحتی آنها در استفاده از سایت در آن لحاظ می نماید .یکی دیگر از نکات با اهمیت در طراحی وبسایت های سرگرمی چیدمان بخشهای مختلف وبسایت است که طراحی وب سایت 24 با استفاده از تجارب قبلی نقد دقیق وب سایت های تفریحی خوب و همچنین با توجه به انعطاف زیادی که در CMS اختصاصی دارد، وب سایت تفریحی شما را به گونه ای طراحی می نماید که قابلیت بالایی برای به اصطلاح به "دام انداختن کاربران" داشته باشید. به این مفهوم که هر کاربری که از هر منبعی به هر پارت و مطلبی از وبسایت شما وارد شود، بعد از بررسی آن مطلب قطعا به سمت مطالب دیگر نیز جذب شود صفحات زیادتری از وب سایت شما را بازدید نماید . در این مورد نکات مفید ی از حیث نحوه مدیریت محتوای سایت نیز وجود دارد که در حین اجرای پروژه قطعا به اطلاع شما مدیر وبسایت عزیز می رسانیم.از دیگر ویژگی ها ی طراحی وبسایت های ما این است که سیـستم مدیریت محتوای ساده سریعی را که از اساس توسط متخصصان ما و مناسب برای زبان فارسی نوشته شده است در اختیار شما قرار می دهیم و شما بوسیله آن قطعا با راحتی و سرعت زیادتری محتوای سایت خود را ظهور می بکنید و تصاویر ویدیوهای خود را روی وب سایت قرار می دهید.